+370 683 11798

Sąlygos

AUTOMOBILIŲ, MIKROAUTOBUSŲ NUOMOS SĄLYGOS

Automobilio rezervavimas
Rezervuoti galima automobilio klasę, bet ne konkretų modelį. Mes negalime garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio, todėl Jums atvykus nuomotis galime pasiūlyti tos pačios klasės automobilį arba aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervacijos kainą. Žinoma, maksimaliai stengsimės pateikti Jūsų pageidaujamą modelį.
 
Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para.
 
Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis.
 
Apmokėjimas ir užstatas
Užstato suma yra 500 - 1000 LTL, priklausomai nuo automobilio klasės. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, užstato suma grąžinama arba įskaičiuojama į nuomos mokestį.
Įmonės už nuomą gali atsiskaityti pavedimu. Taip pat klientas už automobilio nuomos paslaugas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos be PVM.
 
Automobilį rezervuojant, reikalingas rezervavimo užstatas, kuris yra vėliau yra įskaičiuojamas į užstatą ir nuomos kainą. 
Rezervavimo mokestis 100 LTL. Asmuo, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas.
Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį, sumoka užstatą, o atiduodant automobilį – sumokamas nuomos mokestis.
 
Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – vieneri metai. 
 
Automobilio pristatymas arba paėmimas
Klaipėdos mieste darbo valandomis automobili pristatome ir atsiimame nemokamai (pirmadienį-penktadienį nuo 9.00 iki 18.00, šeštadienį nuo 09.00 iki 14.00). Ne darbo valandomis bei savaitgaliais Klaipėdoje pristatymas ir atsiėmimas kainuoja 50 Lt. Už Klaipėdos ribų – 50 Lt + 1 Lt/km.
Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Baltijos šalių miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti.
 
Papildomas vairuotojas
Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.
 
Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais.
Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 500 Lt bauda.  Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir autoįvykis įvyksta vairuojant neblaiviam ar atliekant nusikalstamas veikas.
 
Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju
Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės atveju yra 1500 – 2500 LTL (priklausomai nuo automobilio klasės).  Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti, išnuomoto  automobilio raktus ir dokumentus.
 
Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje, ilgesniam nei 3-jų dienų laikotarpiui - rida neribojama. Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį.
 
Pakaitinis automobilis
Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, Lagūna rent suteikia Nuomininkui kitą automobilį, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.
 
Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.
 
Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su nepilnu kuro baku. Kuro kiekis užfiksuojamas automobilio perdavimo akte. Grąžinus automobilį su mažesniu kuro, Nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus ir fiksuotą kuro pripildymo mokestį – 50 LTL.
 
Pilno kuro bako paslauga
Suteikiama galimybė už palankią kainą nusipirkti baką kuro. Klientui įsigijus šią paslaugą nebereikia pripildyti kuro bako prieš grąžinant automobilį.
 
Vėlavimas grąžinti automobilį
Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 119 minučių. Vėluojant daugiau kaip 2 valandas, skaičiuojama nauja nuomos para. Galima pratęsti nuomos laiką, iš anksto įspėjus Lagūna rent darbuotojus telefonų arba el.paštu.
 
Automobilio nuoma su vairuotoju
Klientui, kuris nenori ar neturi galimybės vairuoti, siūlome automobilio nuomą su vairuotoju, laisvai kalbančiu angliškai ar rusiškai.
 
Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, Lagūna rent pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai informavusi klientą. Jeigu rezervacija yra atšaukiama dėl Nuomininko kaltės – rezervacijos mokestis negrąžinamas.